NEW STEP BY STEP MAP FOR کارشناسی خودرو

New Step by Step Map For کارشناسی خودرو

New Step by Step Map For کارشناسی خودرو

Blog Article

کارشناسی کامل رنگ شدگی و یا تعویض قطعات بدنه ، کارشناسی فنی موتوری و گیربکس، بررسی کیلومتر خودرو، تست رانندگی (در صورت مهیا بودن شرایط)

چگونه برای ماشین صفر کیلومتر خود بیمه بدنه بخریم؟ پوشش های بیمه بدنه خودرو صفر را در این مقاله بخوانید.

مقایسه ریو کره ای با تیبا تازه نفس

از جمله خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی رنگ و فنی خودرو محاسبه قیمت خودرو کارکرده به صورت تخصصی در مجموعه کارکیتا است که عبارتند از:

در چنین شرایطی می‌توانید پس از تماس تلفنی یا بخش ثبت اطلاعات در وب سایت‌های مربوطه از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

در روند معامله خودرو دست دوم توسط خودرو۴۵، کارشناسی خودرو کارکرده به صورت رایگان انجام می‌شود.

اما این یک تصور غلط می‌باشد که تست دیاگ تمامی عیوب فنی خودرو را مشخص می‌نماید.کارشناسی فنی و موتور از چهار قسمت اصلی تشکیل شده‌است که عبارتند از:

کارشناسی خودرو می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اگر قصد خرید خودروهای کارکرده موجود در بازار را دارید. متاسفانه برخی از فروشندگان و حتی نمایشگاه های خودرو برای منفعت خودشان، سعی می کنند که تصادف و رنگ شدگی خودرو را از مشتری پنهان کنند.

کارشناس باید تمامی حالات گیربگس اعم از اتومات و دستی بودن را مورد بررسی قرار دهد و از سلامت آن‌ها آگاه شود.

اگر علاقمند به گرفتن مجوز کارشناسی رنگ خودرو و دیگر بخش های کارشناسی خودرو هستید، می بایست در دوره های آموزشی شرکت کنید. پیش از این اقدام نیز نیاز است تا از هزینه های کارشناسی خودرو مطلع شوید.

کارشناسی خودرو دست دوم یکی از مهم‌ترین مواردی است که پیش کارشناسی خودرو از خرید یا فروش خودرو کارکرده باید به آن توجه کرد. بررسی مشخصات و عملکرد خودرو توسط کارشناسان ماهر می‌تواند عیب‌های مختلف و پنهانی را شناسایی کرده و فروشنده یا خریدار را از وجود آن‌ها آگاه سازد. در رویه کارشناسی خودرو، همه بخش‌های ماشین، از ظاهر و باطن گرفته تا داخل کابین و مدارک، مورد صحت سنجی قرار می‌گیرند و در نهایت، یک قیمت تخمینی از ارزش واقعی خودرو توسط کارشناسی پیشنهاد می‌شود.

کارکیتا پرسنل با تجربه ای در زمینه کارشناسی فنی و بدنه خودرو دارد که هر کدام با ابزارهای مخصوص و جدید خودشان، این امکان را به شما می دهند تا بتوانید با خیالی راحت از صحت خودروی خودتان مطلع شوید.

جهت مشاهده فایل آموزشی نحوه ثبت نام کارشناسان خودرو اینجا کیلیک کنید!!!

برای فعالیت حرفه ای به مدرک کارشناسی خودرو نیز نیاز پیدا خواهید کرد. با کسب تجربیات کافی می توانید مشکلات فنی خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن به سرمایه بسیار خوبی دست پیدا کنید.

Report this page